Crusader Kings: Chronicles

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 13.99
  • Boyut 112 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Paradox Interactive AB
Crusader Kings: Chronicles oyunu Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz macera dolu bir aksiyon oyunudur.

Crusader Kings: Chronicles oyunu Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz macera dolu bir aksiyon oyunudur. 

Piyasaya kazandırmış olduğu kaliteli oyunlar ile adından söz ettirmeyi başaran Paradox Interactive stüdyosu tarafından geliştirilen Crusader Kings: Chronicles macera oyununu mobil cihazınıza ücret karşılığında indirebilirsiniz. Oyunumuzun ücretli olması üzücü bir durum olsa bile ödediğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz derecede size eğlence sunan Crusader Kings: Chronicles oyununda eşsiz savaş deneyimleri yaşayacaksınız.

Oyunlarda işin içerisine kale savunma, savaş vb. aksiyon unsurları girdiği taktirde oyunun kalite seviyesinin de yüksek olması gerekiyor. Savaş sahnelerinin gerçekliği aratmaması gerekiyor. Crusader Kings: Chronicles aksiyon oyunu da kaliteli görsellere yer sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur. 

Ünlü yazar M Harold Sayfası'nın sözleriyle tekrar dile getirmek için, mirasımızı, hayatınızı ve mütevazi kalenizi, babanızın sizi terk ettiğini iddia etmek için acımasız bir düşman şövalyesinden almaya çalışmalısınız. Bunu ister savaş yolu yapın isterseniz de konuşarak yapın fakat bir şekilde intikamınızı almanız gerekiyor. 

 

Daha Fazla Göster
Crusader Kings: Chronicles indir
DİĞER SÜRÜMLER