Crusader Kings: Chronicles

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $4.99
  • Boyut 112 MB
  • Sürüm 1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Paradox Interactive AB
Mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Crusader Kings: Chronicles oyununa sahip olabilirsiniz.

Mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Crusader Kings: Chronicles oyununa sahip olabilirsiniz. 

Oyun sever arkadaşlarımıza eşsiz bir oyun deneyimi sunmayı kendine amaç bilen Paradox Interactive stüdyosunun geliştirmiş olduğu Crusader Kings: Chronicles aksiyon tabanlı oyunu İOS mobil cihazınıza maalesef ki ücret karşılığında indirebiliyorsunuz. 

Oyunda yer alan günlükler bir şey için daha az bağışlayıcıdır ve seçenekler, hangi seçeneğin en uygun olduğu konusunda açıkça 'işaretli yayınlanmış' değildir. Chronicles, daha az istatistikle (ve bu istatistikleri dengelemek için daha az fırsatla birlikte) karakter özelliklerini içeren gerçek testlerle birleştirildiğinde, romandan daha interaktif RPG türünde geliştirilen Crusader Kings: Chronicles oyununa mobil cihazınızda mutlaka yer vermelisiniz. 

Nihai olarak olsa da, o kadar da iyi değil ve kaçırılmış fırsatlardan oluşan bir masal daha karşınızda.  Chronicles'ın ana hikayesi bir prolog ve bir son nokta olmak üzere dokuz parçaya bölünmüştür ve bazı seçeneklerin yanı sıra yapabileceğin tek şey, birçok bağlayıcı e-kitabın birini veya daha fazlasını satın almak için uygulama içi mağazaya gitmektir Çeşitli Paradox başlıkları için serbest bırakıldı. 

 
Crusader Kings: Chronicles indir